logo
Anasayfa / Markalar / Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi
ECA KOMBİ SERVİSİ

Birlik Teknik Kombi  Servisi ECA marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. ECA marka kombilerde bakım,arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyonel hizmet vermekteyiz.


Müşteri memnuniyetini hedef alan tek servistir. Bakım zamanı gelen kombilerin bakımı uzman personelimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Sağlığınız için kombi yıllık periyodik  bakımını aksatmamanızı öneriyoruz.


EN ÇOK KARŞILAŞILAN ARIZA KODLARI ECA Kombi Arıza Kodları T1: Kombinizi aşırı derecede ısındığına işarettir.ECA Kombi Arıza Kodları T2: Kombinizin bacasının aşırı derecede ısındığına işarettir.ECA Kombi Arıza Kodları T3: Kombiniz de suyun kalorifer peteklerine ulaşmasını sağlayan NTC sensörüde arıza olduğu anlanına gelir.ECA Kombi Arıza Kodları 24: Hava basınç hatası anlamına gelir.ECA Kombi Arıza Kodları 01: Aşırı sıcaklık kilitlenmesi anlamına gelen bir hata koddur.ECA Kombi Arıza Kodları 12: Gidiş suyu sensör arızası anlanına gelen hata kodudur.


ECA Kombi Arıza Kodları 14: Kombinizde sensör kablolarının kopuk veya kısa devre oluştuğunu gösteren hata kodudur.ECA Kombi Arıza Kodları 04: Cihazınızın ateşleme yapmadığını gösteren arıza kodudur.ECA Kombi Arıza Kodları 05: Alev kaybı yaşandığı anlamına gelir.ECA Kombi Arıza Kodları 11: Alev devresi hatasıdır.ECA Kombi Arıza Kodları 32: Voltaj problemleri hata kodudur.Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.


Kombiniz için firmamızı hemen arayabilir veya iletişim sayfamızdan servis talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Kombiniz ile İlgili Sorunları Söyleyin, Sizlere Hemen Çözüm Bulalım. Formu Doldurun Sizi Arayalım.