logo
Anasayfa / Markalar / Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi
BAYKAN KOMBİ SERVİSİ 


Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız.Bakımı yaptırılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen kombi daha fazla  doğalgaz  tüketir ve  evinizi daha az ısıtır.Bunlar  da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner.

İSTANBUL’da kombi bakımı sektöründe kendini ispat etmiş , sıhhi tesisat kuruluşlarından biri olan Birlik  Teknik  Kombi Servisi yıllardan beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş bilgi birikimi ve tecrübesi ile birlikte bugüne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşların Birlik Teknik çatısı altında toplayarak İSTANBUL’da bugün ki kurumsal yapısına ulaşmıştır.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile  pekiştirmiştir.

 İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği bu konuya en büyük  hassasiyeti göstermekteyiz. 

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile teknolojiyi devamlı takip ederek siz  müşterilerimizin  memnuniyetini  kazanarak, bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.EN ÇOK KARŞILAŞILAN ARIZA KODLARI


Baykan kombi led 80 / Baykan kombi E01 arızası : Kombinin bir kaç kez yanmaya çalışması ile brülörün alev almaması durumunda ortaya çıkan arıza durumudur. Baykan 80 arızası durumunda Baykan kombi kart arızası veya Baykan kombi gaz valfi arızası mevcuttur. Arıza tespiti yapılmalıdır.


Baykan kombi led 60 / Baykan kombi E02 arızası : Baykan kombi hava prosestat arızası mevcutsa kombi bloke olur Baykan 60 arızası ortaya çıkar. Bunun yanı sıra Baykan kombi elektronik kart arızası da bulunabilir.Gerekliyse Baykan kombi kart tamiri ile arıza giderilebilir.


Baykan kombi led 30 / Baykan kombi E03 arızası : Baykan kombi kalorifer sensör arızası bulunduğunda ortaya çıkar. Sensör (ntc)  bağlantıları kontrol edilmeli ve gerekliyse sensör değiştirilmelidir.


Baykan kombi led 40 / Baykan kombi E04 arızası : Baykan kombi kullanım suyu sensör arızası ile meydana gelir. Sensör ( ntc ) bağlantıları kontrol edilerek değiştirilmelidir.


Baykan kombi led 50 / Baykan kombi E08 arızası : Baykan kombi su basınç arızası ile ortaya çıkar. Kombinin su basınç seviyesi kontrol edilmeli ve 1.5 bar civarında ayarlanmalıdır. Kombi su basıncı çok düşerse cihaz arızaya geçer çalışmaz. Su basıncını ayarladığınızda su basınç şalteri veya elektronik şalter ( transducer ) arızalıdır.


Baykan kombi led 70 / Baykan kombi E09 arızası : Baykan kombi aşırı ısınma durumunda ortaya çıkan arıza kodudur. Pompa kademe anahtarı 3te olmalı değilse cihaz arıza verir. Kombi tesisat filtresi tıkalı olduğunda petek vanaları kapalı olduğunda da bu arıza meydana gelebilir. Baykan kombi bakımı yapılarak durumu düzeltilebilir.


Baykan kombi led 70 / Baykan kombi E06 arızası : Baykan kombi limit termostatı arızası mevcutsa bu arıza kodu belirir. Cihazın sıcaklığı düşünce tekrar çalışabilir. Yine de teknik servisimize göstererek parça değişimi gerekliyse  yaptırılmalıdır.


Baykan kombi led 30 ve led 40 / Baykan kombi E05 arızası :
Baykan kombi gaz valfi arızalı veya gaz valf kabloları sorunludur. Arıza tespiti yapılarak test edilmeli ve gerekliyse parça değiştirilerek arıza giderilmelidir.


Baykan kombi led 60,led 70 ve led 80 / Baykan kombi E07 arızası : Baykan kombi devirdaim pompa arızası ile ortaya çıkar. Kombinin pompa basınç şalteri kontrol edilmelidir. Baykan kombi 60 ve 80 derece yanıyorsa Baykan  kombi hava şalteri arızası, Baykan kombi fan motoru arızası veya elektronik kart arızası olabilir.Kombiniz için firmamızı hemen arayabilir veya iletişim sayfamızdan servis talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Kombiniz ile İlgili Sorunları Söyleyin, Sizlere Hemen Çözüm Bulalım. Formu Doldurun Sizi Arayalım.