logo
Anasayfa / Markalar / Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi
BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Her marka kombi çeşitlerine özel yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz. Kombi servisi olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Kombi servislerinde siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ve mağdur etmemek için konusunda uzman notka arıza tesbiti yapmaktayız. Sıcak ve ya soğuk hava şartlarında kombi servisi konusunda en iyisiyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bilgilendirmekteyiz.

Hizmet politikamız gereği kombi servisimiz yüksek teknoloji bilgisine sahip son teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmakyız.


EN ÇOK KARŞILAŞILAN ARIZA  KODLARIBAYMAK Kombi Arıza KODU E01: Kombinize gaz gelmediği anlamına gelir.BAYMAK Kombi Arıza KODU E02: Kombinizin aşırı ısındığına işarettir.BAYMAK Kombi Arıza kodu E04: Kombilerde alev olup olmadığını elektronik karta aktaran iyonizasyon elektrodu sinyal almadığı zaman kombi bu arıza kodunu verir.BAYMAK Kombi Arıza KODU E06: Kombinizin kullanım suyu devresi NTC sensörü arıza kodudur.


BAYMAK Kombi Arıza KODU E25: Kombinizde sirkilasyon pompasının çalışmadığı veya çalıştığı halde peteklerin tıkandığını gösteren arıza kodudur.


BAYMAK Kombi Arıza KODU E05: Kalorifer sensörü arıza kodudur.


BAYMAK Kombi Arıza kodu E10: Kombinizin düşük basınç arıza kodudur.


BAYMAK Kombi Arıza kodu E35: Kombinizde alev oluşum nedeniyle meydana gelen arıza kodudur.

BAYMAK Kombi Arıza kodu E96: Kombinizde voltaj düşmesi nedeni ile meydana gelen arıza kodudur.

BAYMAK Kombi Arıza kodu E25/26 : Kombinizde pompa blokaj arıza kodudur.Kombiniz için firmamızı hemen arayabilir veya iletişim sayfamızdan servis talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.
Fiyat Teklifi Al

Kombiniz ile İlgili Sorunları Söyleyin, Sizlere Hemen Çözüm Bulalım. Formu Doldurun Sizi Arayalım.