logo
Anasayfa / Hizmetlerimiz / Kombi Arıza Onarım

Kombi Arıza Onarım

Kombi Arıza Onarım
KOMBİ ARIZA TESPİTİ

Her eşya gibi kombilerde, eskimeye veya arıza yapmaya elverişli olarak üretilmektedir. Hangi marka kombi olursa olsun, zamanla mutlaka arıza yapması mümkündür. Sıkça kombinin arıza açmaması için, mutlaka her yıl düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız, Kombi arıza servisi olarak siz değerli müşterilerimize, 7 /24 hizmet sunmaktadır.
 

KOMBİ ARIZA

Gelişmiş teknoloji ürünleri arasında konforlu bir yaşam sürdürmek isteyen kullanıcılar için son derece kullanışlı olan kombiler farklı markalara göre farklı özelliklerde hizmete sunulmaktadır. Kombilere ait tüm arıza, tamir, bakım veya montaj çalışmalarını Birlik Teknik Kombi Servisi olarak üstlenmekteyiz.


BİRLİK TEKNİK KOMBİ SERVİSİ


Birlik Teknik Kombi servisi adı ile kurulan işletmemiz yaklaşık yirmi beş yıldır profesyonel tamir ve bakım işlemlerine imza atarak bu günlere gelmiştir. İşlerimizdeki kusursuzluk titizlik ve düzen , bizi her zaman bir numara ve aranan servis  yapmıştır.Kombi , günümüzde hemen hemen her eve ulaşmış , kullanımı oldukça basit , doğaya zarar vermeyen , kullanılan ortamı kirletmeyen , doğa dostu ve temiz enerji sarf eden cihazlardır. Katı yakıtlı cihazlara nazaran hem ucuz olması hem de atık bırakmaması da ayrı bir tercih sebebidir.

Birlik Teknik Kombi Servisi ürünlerinizi her yıl kışa girmeden bakım yaparak soğuk günlere hazırlamanızı önermektedir.Böylelikle sert geçen , soğuk günlerde evinizi , iş yerinizi yani bulunduğunuz ve yaşadığınız ortamı problem yaşamadan ekonomik olarak ısıtabilirsiniz. Eminiz ki en gereksinim duyduğumuz anlarda kombimizin bozulmasını ve bu yüzden üşümeyi hiç birimiz istemeyiz. Servisimizden alacağınız randevu ile ve küçük maliyetlerle yaptıracağınız kombi bakımı sıcak günler yaşamanızın garantisi olacaktır. 


Birlik Teknik Kombi Servisi eşsiz yedek parça deposu ile de müşterilerini hiç bekletmeden ve mağduriyet yaşatmadan tamirat işlemlerini kısa zaman dilimlerinde sonlandırmaktadır. Kombi kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar da vardır. Bunların başında doğru montaj , bilinçli kullanım gelmektedir. Servis kurulumu yapılan ve garantisi başlatılan kombiler kesinlikle kitapcıklarında yazan talimatlara uyularak çalıştırılmalıdır.

Unutmayın ; kombi değil insan hataları öldürür. Camlarda açılan havalandırma menfezleri kesinlikle kapatılmamalıdır.Ömrünü tamamlamış bacalı kombi cihazları mutlaka hermetik cihazlarla değiştirilmelidir. Eğer değiştirme imkanınız yoksa bacalı olan kombiler de mutlaka çelik baca takılarak kullanılmalıdır. 

Birlik Teknik  Kombi Servisi arıza ve problemlerinde, profesyonel çözümler üreten servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fiyat Teklifi Al

Kombiniz ile İlgili Sorunları Söyleyin, Sizlere Hemen Çözüm Bulalım. Formu Doldurun Sizi Arayalım.