logo
Anasayfa / Hizmetlerimiz / Petek Radyatör Temizleme

Petek Radyatör Temizleme

Petek Radyatör Temizleme
PETEK BAKIMI

Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde çözümler üretmekteyiz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısmı sıcaksa  bizimle iletişime geçerek bu sorunu ortadan kaldırabilir ve size daha iyi hizmet verebilmek için petek temizliği yapabiliriz. Yaptığımız petek temizliği dairenizi kirletmeden sadece bir yerden yapılarak petek içindeki bütün tortular pislikler temizlenip kimyasal dökerek eteklerin İlk günkü haline gelmelerini sağlıyor ve sistemi çalıştırarak reglaj ayarı yapıp soğuk kış aylarında güvenli bir şekilde kullanımınıza sunarak sizi ve ailenizi daha sıcak ortamlar sunmaktayız.


KALORİFER PETEKLERİ (RADYATÖRLER) NEDEN TEMİZLENMELİDİR?

Düzenli olarak radyatör-petek temizliği yaptırmak, peteklerin daha hızlı ısınmasını ve sonucunda da daha az yakıt tüketmenizi sağlar ve tasarruf etmenizi sağlar.


KALORİFER PETEKLERİ HANGİ SIKLIKLA TEMİZLENMELİ?

Kış ayları boyunca durmadan çalışan kombi yaz geldiğinde uzun bir süre çalışmayacaktır.Geçen sürede ise peteklerin  içinde bulunan sıvı tortu oluşturacaktır.


PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMALI,HANGİ İŞLEMLER YAPILMALI?

Petekler tek tek temizleneceği için tüm peteklerin giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır. Sadece temizlenecek olan peteğin su giriş ve çıkış vanaları açık bırakılır.
Fiyat Teklifi Al

Kombiniz ile İlgili Sorunları Söyleyin, Sizlere Hemen Çözüm Bulalım. Formu Doldurun Sizi Arayalım.