logo
Anasayfa / Bölgeler / Yayla Kombi Servisi

Yayla Kombi Servisi

Yayla Kombi Servisi
YAYLA KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

Kombi kullanıcıları bilirler ki, kombi kullanımının mevsimi olmaz. Yaz kış kullanılabilecek dayanıklılıkta üretilen kombiler, periyodik bakımları yapıldığı sürece sorunsuz bir şekilde kullanıcılarına hizmet edeceklerdir. Kışın ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçların giderilmesinde kullanılan kombi, yaz aylarında da sıcak su ihtiyacını ekonomik olarak gideren bir cihazdır. Yayla Kombi Teknik  Servisi tarafından verilen servis hizmeti ile sadece oluşan arızalar değil, arızalanması muhtemel olan, ömrünü tamamlamış parçaların değişmesiyle birlikte, kombiniz yıllarca güvenle hizmet edecektir.


Sizinde kışın doğalgaz faturanız kabarık geliyor ise sorun tesisatınızda olabilir. Yayla kombi tesisat temizliği işlemlerimizde gördük ki sadece bir sene içerisinde bile tesisatta biriken kir kombinizin verimli çalışamasına sebep olmaktadır. Petekler kullanım süresine bağlı olarak kapalı devre su tesisatı olduğu için içinde bulunan metal aşınmasına bağlı olarak paslanma veya suyun kireç durumuna göre kireçlenme Yapabilir. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmış olan müşterilerimize geliştirmiş olduğumuz çözümler ve kullandığımız makine ile çözüm sunuyoruz .Kombi Bakımını uzmanına yaptırın!

Kombi arızalarınız bazen parça bozulması yada zarar görmesinden kaynaklanabilir. Merkezi ısıtma soğutma olarak bu yedek  parçaların teminini her marka ve model kombi için en uygun fiyatlara gerçekleştirmekteyiz. 

Kombiniz ile ilgili her türlü bakım, onarım, arıza, petek temizleme gibi sorunlarınızda  siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetinde olan firmamızı hemen arayarak veya iletişim sayfamızdan servis talebi  oluşturabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Kombiniz ile İlgili Sorunları Söyleyin, Sizlere Hemen Çözüm Bulalım. Formu Doldurun Sizi Arayalım.