logo

Hakkımızda

Birlik Teknik Kombi Servisi  olarak müşterilerden 7/24 gelen onarım bildirim kaydı sayesinde soruna ön teşhisi koyabilmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimize daha mükemmel çözümler takdim ediyoruz. Servis araçlarımızda en fazla ihtiyaç duyulan yedek parçaları bulunduruyoruz. Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde müşterilerimize en nitelikli hizmeti sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz.


Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik. Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka ehliyetli, güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz.


Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan firmamız yaşadığınız yere saygılı, güler yüzlü ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktır. Sizden gelen istek dilek memnuniyet ve önerilerinizi değerlendirip sizin isteğiniz doğrultusunda yenilenmeye ve sizin bizden isteğiniz hizmetin fazlasını vermeye devam edeceğiz.


BİZ KİMİZ ?

Sektörde Biz ;  Birlik Teknik Kombi Servisi olarak çıktığımız bu hizmet sektöründe çalışmalarımızın güven ve kaliteden ödün vermememiz sebebi ile bugün huzurlarınızda yine başarılı olabilmek adına var olmamızın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti gününüze kadar sağladığımız her bir hizmette tek politikamız olmuştur.


Bu nedenledir ki sizlerden gelen hizmet anlamındaki istek ve talepler kombi servisinin uzman personel tarafından dikkate alınmakta ve hizmetlerde ona göre sağlanmaktadır.

NEDEN BİZ ?

Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek bizim için gururdur . Bu görevi 14 yıldır en iyi şekilde karşılamakta olup sizlere daha uzun süre hizmet sunabilmek amacı ile hizmetimize devam ettiğimizi belirtebiliriz. Kombilerinizin marka ve modeli ne olursa olsun servisimizi tercih edebilir bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bizler yıllardır deneyim , kalite , tecrübelerini yükseltmiş bir Birlik Teknik Kombi Servisi olarak karşınıza çıktık ve 14 yılı geride bırakarak yine karşınızda en güçlü şekilde durmaktayız.

Firmamız  profesyonel ekibi ,  geniş kapsamlı hizmet ağı ve tam donanımlı olan araçları ile hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Sağladığımız başarılar ve kısa sürede yüksek kademedeki başarılarımızla gelmemiz sebebi sektörde sizler tarafından bilinmekte. Sizlerde sayfamızı inceleyerek bizler  hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her marka kombinin tamiri ve bakımını gönül rahatlığı ile yaptırabileceğiniz adres Birlik Teknik Kombi Servisi.


Kombi Bakımı

Kombi Arıza Onarım

Petek temizliği

Kombi kart tamiri

Oda Termostatı

Kombi Arızaları

konularında çekinmeden başvurabileceğiniz adres Birlik Teknik Kombi Servis'dir.


 Hakkımızda
Kombi Arıza & Bakımı İçin Hemen Teklif Alın